Instalacje elektryczne, gazowe, hydrauliczne, klimatyzacji

INSTALACJE DO DOMU

Prace instalacyjne wymagają ogromnej wiedzy oraz profesjonalnego podejścia do zlecanej usługi. Rzetelnie wykonane instalacje zapewniają Państwu bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Oferujemy pełny zakres usług elektrycznych, hydraulicznych i wod-kan, gazowych – posiadamy wszystkie niezbędne uprawienia. Wykonujemy również montaż wentylacji i jednostek klimatyzacji.

Oferujemy:

  • Pełny zakres usług elektrycznych - posiadamy wszystkie niezbędne uprawienia
  • Instalacje hydrauliczne i wod-kan (uprawnienia)
  • Instalacje gazowe (uprawnienia)
  • Montaż wentylacji i jednostek klimatyzacji

instalacje kraków

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Instalacje elektryczne wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Nasi pracownicy posiadają wszystkie potrzebne uprawnienia SEP. W pracy wykorzystujemy tylko narzędzia najwyższej klasy. Doradzamy także przy wyborze instalacji elektrycznej, już na etapie jej projektowania co pozwala uniknąć późniejszych komplikacji przy pracach wykończeniowych. Instalacje elektryczne są tworzone zawsze spójnie z innymi, aby nie wystąpiły kolizje z rurami od gazu lub kanalizacji.

INSTALACJE GAZOWE

Wykonujemy kompletne projekty i realizacje przyłączy instalacji gazowych do budynków. Posiadamy pełen zakres uprawnień wymaganych do projektowania, wykonania i sprawdzenia instalacji gazowej, która może posłużyć zarówno do ogrzewania jak i płyty grzewczej w kuchni. 

INSTALACJE HYDRAULICZNE 

Instalacja wodna jest niezwykle istotna podczas budowy domu lub prowadzenia remontu, zarówno podczas budowy jak i w późniejszym czasie, kiedy dostęp do bieżącej wody jest konieczny, aby prawidłowo codziennie funkcjonować. Instalacje kanalizacyjne również stanowią ważny element układu hydraulicznego w budynku.

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Doskwiera Ci gorące lato? Idealnym rozwiązaniem na trudne, ciepłe dni, jest inwestycja w klimatyzator. Dla własnego komfortu warto wybrać taki, który zamontowany na stałe na jednej ze ścian będzie sprawdzał się przez wiele lat. Większość modeli może również pełnić funkcję ogrzewania w okresie zimowym, co czyni je bardziej uniwersalnymi. Pomagamy przy doborze odpowiedniego klimatyzatora do powierzchni mieszkania lub lokalu oraz montujemy sprzęt w najlepszym do tego miejscu. Profesjonalnie wykonana usługa pozwala cieszyć się dobrym samopoczuciem i temperaturą przez cały rok.