Instalacje elektryczne, gazowe, hydrauliczne, klimatyzacji

INSTALACJE DO DOMU

Prace instalacyjne wymagają ogromnej wiedzy oraz profesjonalnego podejścia do zlecanej usługi. Rzetelnie wykonane instalacje zapewniają Państwu bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Oferujemy pełny zakres usług elektrycznych, hydraulicznych i wod-kan, gazowych – posiadamy wszystkie niezbędne uprawienia. Wykonujemy również montaż wentylacji i jednostek klimatyzacji.

Oferujemy:

  • Pełny zakres usług elektrycznych - posiadamy wszystkie niezbędne uprawienia
  • Instalacje hydrauliczne i wod-kan (uprawnienia)
  • Instalacje gazowe (uprawnienia)
  • Montaż wentylacji i jednostek klimatyzacji

instalacje kraków

INSTALACJE GAZOWE

Wykonujemy kompletne projekty i realizacje przyłączy instalacji gazowych do budynków. Posiadamy pełen zakres uprawnień wymaganych do projektowania, wykonania i sprawdzenia instalacji gazowej, która może posłużyć zarówno do ogrzewania jak i płyty grzewczej w kuchni. 

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Doskwiera Ci gorące lato? Idealnym rozwiązaniem na trudne, ciepłe dni, jest inwestycja w klimatyzator. Dla własnego komfortu warto wybrać taki, który zamontowany na stałe na jednej ze ścian będzie sprawdzał się przez wiele lat. Większość modeli może również pełnić funkcję ogrzewania w okresie zimowym, co czyni je bardziej uniwersalnymi. Pomagamy przy doborze odpowiedniego klimatyzatora do powierzchni mieszkania lub lokalu oraz montujemy sprzęt w najlepszym do tego miejscu. Profesjonalnie wykonana usługa pozwala cieszyć się dobrym samopoczuciem i temperaturą przez cały rok.