Suche tynki - wykańczanie ścian

SUCHE TYNKI

Suche tynki to ściany, które zostały wykończone za pomocą płyt gipsowych. Wykonuje się je bez potrzeby prac mokrych, stąd ich nazwa. Dzięki nim, powierzchnie ścian są idealnie wyrównane, pozostają gładkie i gotowe do wymalowania, dodając pomieszczeniu schludności i perfekcyjnego wyglądu. Ściany pozostają również bardziej odporne na zarysowania, co w przypadku tynków gipsowych może zdarzać się dość często w wykańczanych pomieszczeniach. Jest to też dobry sposób na ukrycie instalacji elektrycznych 

Nasza firma wykonuje zabudowy g-k (z płyt gipsowo-kartonowych).

Wykonujemy również montaż ścianek działowych. Są to obecnie najpopularniejsze sposoby na uzyskanie oryginalnego wnętrza oraz wydzielenie funkcjonalnych i wygodnych pomieszczeń. Ściany działowe wykonywane są po zakończeniu prac nad stropami, ponieważ nie powinny one przenosić obciążeń związanych z konstrukcją domu czy budynku, tak jak w przypadku ścian nośnych.

Przedstawiamy pełną ofertę w zakresie suchych tynków, gipsowania, szpachlowania oraz wykonywania zabudowy z użyciem najwyższej klasy sprzętu budowlanego, który usprawnia oraz przyspiesza wykonywaną pracę.

montaż sufitów podwieszanych kraków

Montaż sufitów podwieszanych

Zajmujemy się montażem wielopoziomowych sufitów podwieszanych. Sufity podwieszane są sposobem na zakrycie instalacji elektrycznych, wytłumienie pomieszczenia oraz izolację, jeżeli mieszkamy np. na najwyższym piętrze. Wpływają też na estetykę całego pokoju, dając ciekawy efekt dekoracyjny. Można zamontować w nim zabudowane oświetlenie sufitowe, dzięki czemu nie trzeba wieszać lamp, zajmujących część przestrzeni. To też świetny sposób na wyrównanie nierównego sufitu, który powstał w czasie prac budowlanych.

Firma Malhaus oferuje:

* Montaż sufitów podwieszanych na stelażu

* Montaż ścianek działowych z płyt g-k-.z wygłuszeniem wełną mineralną

* Montaż płyt gipsowych na klej

* Kowery z płyt g-k

* Docieplenie poddasza (wełna+folia) + płyta g-k

* Zabudowy typowe oraz nietypowe, wielopoziomowe, łukowe i prostolinijne

* Montaż sztukaterii

* Szpachlowanie i akrylowanie

sufit podwieszany

Mamy duże doświadczenie w wykańczaniu ścian i wiemy jak to robić!

Od lat działamy na rynku i zdobyliśmy już ogromne doświadczenie w pracy z  suchymi tynkami i nie tylko! Jeżeli nie jesteś w stanie sam wykończyć swoich ścian ponieważ nie masz odpowiednich narzędzi czy doświadczenia, zaufaj nam! Zajmujemy się tym od dawna więc wszystko Ci wyjaśnimy oraz wykonamy wszystkie prace z dużą starannością. Położenie płyty to dla nas codzienność, więc możemy zagwarantować świetne efekty. Znamy odpowiednie metody mocowania płyt tak aby stworzyć idealnie gładką powierzchnię. Oferujemy nasze usługi na terenie Krakowa i okolic zapraszamy do współpracy!