Wykończenie pod klucz mieszkania i domu - firma Malhaus

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Odbierając klucze do nowego mieszkania, nie zdajemy sobie sprawy, jak jeszcze wiele nas czeka, aby zrealizować pozostawione nam działania wykończeniowe. W tym przypadku najlepszym i sugerowanym przez nas rozwiązaniem, jest wykończenie mieszkania pod klucz. To kompleksowy zestaw działań, który pozwala właścicielowi własnych czterech kątów dobrze zorganizować sobie jego przygotowanie do zamieszkania. Zatrudniając naszą ekipę remontową z Krakowa i okolic do wykończenia pod klucz, klienci pozwalają sobie na lepsza organizację prac, dzięki czemu w krótszym czasie mogą wprowadzić się do gotowego lokum. Dokładnie wykonane usługi zadowolą każdego, kto ceni sobie jakość oraz chce z satysfakcją spędzać czas "na swoim".

Jako profesjonalna firma remontowa oferujemy szeroki zakres usług związany z przygotowaniem mieszkania do użytku. Zajmujemy się przygotowaniem miejsca, pomocą w doborze materiałów oraz profesjonalnym wykończeniem wnętrz starając się, aby mieszkanie lub dom spełniło Państwa oczekiwania i potrzeby. Dbamy o to, aby jakość wykonywanych przez nas usług była na najwyższym poziomie. 

Kompleksowe działania, które oferujemy, obejmują między innymi:

* usługi murarskie i stolarskie (montaż drzwi, okien, tynkowanie tradycyjne i ozdobne, montaż parapetów, docieplanie, ścian, wylewki)

* flizowanie, biały montaż (układanie płytek, gresu, montaż armatury i urządzeń sanitarnych, przygotowywanie powierzchni)

* montaż instalacji hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych oraz wentylacji i klimatyzacji

* malowanie i tapetowanie ścian (wraz z przygotowaniem do malowanie, dodatkowo malowanie okien, grzejników, drzwi, rur wodno-kanalizacyjnych lub centralnego ogrzewania, impregnacja drewna). Każde pomieszczenie jest wcześniej zabezpieczane folią przed zabrudzeniem.

* układanie podłóg i parkietów (bezpyłowe cyklinowanie, lakierowanie, montaż płyt do podłoża, układanie legarów, listew przypodłogowych, wykładziny, paneli podłogowych i ściennych, montaż schodów na beton, balustrad)

* suche tynki (w tym montaż sufitów podwieszanych, ścianek działowych wygłuszanych wełną mineralną, płyt gipsowych, docieplanie poddasza, szpachlowanie, akrylowanie, różnego rodzaju zabudowy)

Nasza oferta obejmuję również pojedyncze usługi z powyższego pakietu. Jeżeli interesuje Cię wyłącznie wykonanie montażu instalcji wodno-kanalizacyjnej lub elektrycznej, ułożenie podłogi lub po prostu skorzystanie z dowolnej usługi remontowej, skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły. Część z usług, które zostały zrealizowane można zobaczyć w zakładce "Realizacje", aby przekonać się do jakości wykonywanych przez nas prac, a nawet zainspirować się wykonanymi przez nas remontami i wykończeniami. 

 

wykończenie pod klucz

 

Wybranie usługi wykończenia mieszkania pod klucz, którą możemy zapewnić naszym klientom, to nie tylko wygoda, ale również zaoszczędzenie cennego czasu, na którym w dzisiejszych czasach każdemu zależy. 

Zachęcamy dodatkowo do przeczytania więcej na temat etapów wykończenia pod klucz oraz skorzystania z naszych usług na naszym blogu. Znajdują się tam również ciekawe i przydatne informacje, które z pewnością przydadzą się osobom planującym remont mieszkania, zainteresowanym tematyką dbania o dom, nowymi rozwiązanami budowlanymi, czy ciekawe porady dotyczące własnych czterech kątów.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane naszymi usługami. Podczas rozmowy omówimy ważne kwestie dotyczące współpracy oraz rozwiejemy wszystkie wątpliwości dotyczące planowanego remontu lub opisywanego powyżej wykończenia pod klucz.