Wykończenie pod klucz mieszkania i domu - firma Malhaus

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Odbierając klucze do nowego mieszkania, nie zdajemy sobie sprawy, jak jeszcze wiele nas czeka, aby zrealizować pozostawione nam działania wykończeniowe. W tym przypadku najlepszym i sugerowanym przez nas rozwiązaniem, jest wykończenie mieszkania pod klucz. To kompleksowy zestaw działań, który pozwala właścicielowi własnych czterech kątów dobrze zorganizować sobie jego przygotowanie do zamieszkania. Zatrudniając naszą ekipę remontową z Krakowa i okolic do wykończenia pod klucz, klienci pozwalają sobie na lepsza organizację prac, dzięki czemu w krótszym czasie mogą wprowadzić się do gotowego lokum. Dokładnie wykonane usługi zadowolą każdego, kto ceni sobie jakość oraz chce z satysfakcją spędzać czas "na swoim".

Jako profesjonalna firma remontowa oferujemy szeroki zakres usług związany z przygotowaniem mieszkania do użytku. Zajmujemy się przygotowaniem miejsca, pomocą w doborze materiałów oraz profesjonalnym wykończeniem wnętrz starając się, aby mieszkanie lub dom spełniło Państwa oczekiwania i potrzeby. Dbamy o to, aby jakość wykonywanych przez nas usług była na najwyższym poziomie. 

Zainteresowany wykończeniem pod klucz?

Skontaktuj się z nami!

 

Kompleksowe działania, które oferujemy, obejmują między innymi:

* usługi murarskie i stolarskie (montaż drzwi, okien, tynkowanie tradycyjne i ozdobne, montaż parapetów, docieplanie, ścian, wylewki)

* flizowanie, biały montaż (układanie płytek, gresu, montaż armatury i urządzeń sanitarnych, przygotowywanie powierzchni)

* montaż instalacji hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych oraz wentylacji i klimatyzacji

* malowanie i tapetowanie ścian (wraz z przygotowaniem do malowanie, dodatkowo malowanie okien, grzejników, drzwi, rur wodno-kanalizacyjnych lub centralnego ogrzewania, impregnacja drewna). Każde pomieszczenie jest wcześniej zabezpieczane folią przed zabrudzeniem.

* układanie podłóg i parkietów (bezpyłowe cyklinowanie, lakierowanie, montaż płyt do podłoża, układanie legarów, listew przypodłogowych, wykładziny, paneli podłogowych i ściennych, montaż schodów na beton, balustrad)

* suche tynki (w tym montaż sufitów podwieszanych, ścianek działowych wygłuszanych wełną mineralną, płyt gipsowych, docieplanie poddasza, szpachlowanie, akrylowanie, różnego rodzaju zabudowy)

Nasza oferta obejmuję również pojedyncze usługi z powyższego pakietu. Jeżeli interesuje Cię wyłącznie wykonanie montażu instalcji wodno-kanalizacyjnej lub elektrycznej, ułożenie podłogi lub po prostu skorzystanie z dowolnej usługi remontowej, skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły. Część z usług, które zostały zrealizowane można zobaczyć w zakładce "Realizacje", aby przekonać się do jakości wykonywanych przez nas prac, a nawet zainspirować się wykonanymi przez nas remontami i wykończeniami. 

 

wykończenie pod klucz

 

Wybranie usługi wykończenia mieszkania pod klucz, którą możemy zapewnić naszym klientom, to nie tylko wygoda, ale również zaoszczędzenie cennego czasu, na którym w dzisiejszych czasach każdemu zależy. 

Wykończenie mieszkania pod klucz – kolejne kroki w drodze do pięknych wnętrz

Etapy prac wykończeniowych wydają się być przewidywalne i mają logiczną kolejność. Prezentują się one w następujący sposób:

  • przygotowanie wylewek samopoziomujących, tworzących podłoże pod posadzkę,
  • ułożenie podkładu podłogowego, w tym izolacji przeciwwilgociowej i termicznej,
  • tynkowanie mokre ścian i sufitów – wykonywane ręcznie lub maszynowo,
  • sprzątanie przestrzeni po realizacji prac mokrych i brudzących,
  • ewentualne kładzenie suchych tynków, czyli płyt kartonowo-gipsowych, na ściany i sufity
  • układanie glazury i posadzek,
  • gruntowanie ścian oraz malowanie pierwszą warstwą farby,
  • układanie parkietu/paneli,
  • montaż drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych,
  • ponowne malowanie,
  • montaż sprzętów AGD oraz mebli i szaf zabudowanych.

Wszystkie wspomniane prace muszą być realizowane z maksymalną starannością – jedynie profesjonalna firma remontowa przeprowadzi wykończenie mieszkania pod klucz szybko, sprawnie i skutecznie, aby efekt był zadowalający.

Pracujemy na terenie całego województwa małopolskiego i śląskiego, głownie Kraków i Katowice

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane naszymi usługami. Podczas rozmowy omówimy ważne kwestie dotyczące współpracy oraz rozwiejemy wszystkie wątpliwości dotyczące planowanego remontu lub opisywanego powyżej wykończenia pod klucz.