Wykończenie pod klucz - Malhaus

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Odbierając klucze do nowego mieszkania, nie zdajemy sobie sprawy, jak jeszcze wiele pracy czeka nas przy jego wykończeniu. W tym przypadku najlepszym i sugerowanym przez nas rozwiązaniem, jest wykończenie mieszkania pod klucz.

Jako profesjonalna firma remontowa oferujemy szeroki zakres usług związany z przygotowaniem mieszkania do użytku. Zajmujemy się przygotowaniem miejsca, pomocą w doborze materiałów oraz profesjonalnym wykończeniem wnętrz.

Kompleksowe działania obejmują między innymi:

* prace murarskie i stolarskie (montaż drzwi, okien, tynkowanie tradycyjne i ozdobne, montaż parapetów, docieplanie, ścian, wylewki)

* flizowanie, biały montaż (układanie płytek, gresu, montaż armatury i urządzeń sanitarnych, przygotowywanie powierzchni)

* montaż instalacji hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych oraz wentylacji i klimatyzacji

* malowanie i tapetowanie ścian (wraz z przygotowaniem do malowanie, dodatkowo malowanie okien, grzejników, drzwi, rur wodno-kanalizacyjnych lub centralnego ogrzewania, impregnacja drewna). Każde pomieszczenie jest wcześniej zabezpieczane folią przed zabrudzeniem.

* układanie podłóg i parkietów (bezpyłowe cyklinowanie, lakierowanie, montaż płyt do podłoża, układanie legarów, listew przypodłogowych, wykładziny, paneli podłogowych i ściennych, montaż schodów na beton, balustrad)

* suche tynki (w tym montaż sufitów podwieszanych, ścianek działowych wygłuszanych wełną mineralną, płyt gipsowych, docieplanie poddasza, szpachlowanie, akrylowanie, różnego rodzaju zabudowy)

Wykończenie pod klucz to nie tylko wygoda, ale również zaoszczędzenie cennego czasu. Zachęcamy dodatkowo do przeczytania więcej na temat etapów wykończenia pod klucz oraz skorzystania z naszych usług.