Wykończenie pod klucz mieszkania i domu - firma Malhaus

 WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Odbierając klucze do nowego mieszkania, nie zdajemy sobie sprawy, jak jeszcze wiele nas czeka, aby zrealizować pozostawione nam działania wykończeniowe. W tym przypadku najlepszym i sugerowanym przez nas rozwiązaniem, jest wykończenie mieszkania pod klucz. To kompleksowy zestaw działań, który pozwala właścicielowi własnych czterech kątów dobrze zorganizować sobie jego przygotowanie do zamieszkania. Zatrudniając naszą ekipę remontową z Krakowa i okolic do wykończenia pod klucz, klienci pozwalają sobie na lepsza organizację prac, dzięki czemu w krótszym czasie mogą wprowadzić się do gotowego lokum. Dokładnie wykonane usługi zadowolą każdego, kto ceni sobie jakość oraz chce z satysfakcją spędzać czas "na swoim".

Jako profesjonalna firma remontowa oferujemy szeroki zakres usług związany z przygotowaniem mieszkania do użytku. Zajmujemy się przygotowaniem miejsca, pomocą w doborze materiałów oraz profesjonalnym wykończeniem wnętrz starając się, aby mieszkanie lub dom spełniło Państwa oczekiwania i potrzeby. Dbamy o to, aby jakość wykonywanych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Wykończenia mieszkań i domów to praca, którą zajmujemy się od lat i przykładamy do niego sporo uwagi, chcąc wykonac usługę w wysokim standardzie. 

Zainteresowany wykończeniem pod klucz?

Skontaktuj się z nami!

 

Usługa, jaką jest wykończenie pod klucz to inaczej pakiety wykończeniowe, które pozwalają na doprowadzenie wnętrza od stanu deweloperskiego do gotowego wprowadzenia się. Jest to wiele prac wykończeniowych, które wymagają odpowiedniego doboru materiałów wykończeniowych i doświadczenia specjalistów z różnych dziedzin z wykończenia wnętrz. Przygotowanie wnętrz pod klucz daje również sporą oszczędność czasu.

Kompleksowe działania, które oferujemy w ramach wykończenie pod klucz, obejmują między innymi:

* usługi murarskie i stolarskie (montaż drzwi, okien, tynkowanie tradycyjne i ozdobne, montaż parapetów, docieplanie, ścian, wylewki)

* flizowanie, biały montaż (układanie płytek, gresu, montaż armatury i urządzeń sanitarnych, przygotowywanie powierzchni)

* montaż instalacji hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych oraz wentylacji i klimatyzacji

* malowanie i tapetowanie ścian (wraz z przygotowaniem do malowanie, dodatkowo malowanie okien, grzejników, drzwi, rur wodno-kanalizacyjnych lub centralnego ogrzewania, impregnacja drewna). Każde pomieszczenie jest wcześniej zabezpieczane folią przed zabrudzeniem.

* układanie podłóg i parkietów (bezpyłowe cyklinowanie, lakierowanie, montaż płyt do podłoża, układanie legarów, listew przypodłogowych, wykładziny, paneli podłogowych i ściennych, montaż schodów na beton, balustrad)

* suche tynki (w tym montaż sufitów podwieszanych, ścianek działowych wygłuszanych wełną mineralną, płyt gipsowych, docieplanie poddasza, szpachlowanie, akrylowanie, różnego rodzaju zabudowy)

Nasza oferta obejmuję również pojedyncze usługi z powyższego pakietu. Jeżeli interesuje Cię wyłącznie wykonanie montażu instalcji wodno-kanalizacyjnej lub elektrycznej, ułożenie podłogi lub po prostu skorzystanie z dowolnej usługi remontowej, skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły. Część z usług, które zostały zrealizowane można zobaczyć w zakładce "Realizacje", aby przekonać się do jakości wykonywanych przez nas prac, a nawet zainspirować się wykonanymi przez nas remontami i wykończeniami. 

 

wykończenie pod klucz

 

Wybranie usługi wykończenia mieszkania pod klucz, którą możemy zapewnić naszym klientom, to nie tylko wygoda, ale również zaoszczędzenie cennego czasu, na którym w dzisiejszych czasach każdemu zależy. 

Wykończenie mieszkania pod klucz – kolejne kroki w drodze do pięknych wnętrz

Etapy prac wykończeniowych wydają się być przewidywalne i mają logiczną kolejność. Prezentują się one w następujący sposób:

  • przygotowanie wylewek samopoziomujących, tworzących podłoże pod posadzkę,
  • ułożenie podkładu podłogowego, w tym izolacji przeciwwilgociowej i termicznej,
  • tynkowanie mokre ścian i sufitów – wykonywane ręcznie lub maszynowo,
  • sprzątanie przestrzeni po realizacji prac mokrych i brudzących,
  • ewentualne kładzenie suchych tynków, czyli płyt kartonowo-gipsowych, na ściany i sufity
  • układanie glazury i posadzek,
  • gruntowanie ścian oraz malowanie pierwszą warstwą farby,
  • układanie parkietu/paneli,
  • montaż drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych,
  • ponowne malowanie,
  • montaż sprzętów AGD oraz mebli i szaf zabudowanych.

Wszystkie wspomniane prace muszą być realizowane z maksymalną starannością – jedynie profesjonalna firma remontowa przeprowadzi wykończenie mieszkania pod klucz szybko, sprawnie i skutecznie, aby efekt był zadowalający.

Wykończenie pod klucz w Krakowie, małopolska

Wykonujemy wykończenia mieszkań na terenie całego województwa małopolskiego, głownie Kraków.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane naszymi usługami. Podczas rozmowy omówimy ważne kwestie dotyczące współpracy oraz rozwiejemy wszystkie wątpliwości dotyczące planowanego remontu lub opisywanego powyżej wykończenia pod klucz.