Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/malhaus/domains/malhaus.pl/private_html/web/core/Page.php on line 2
Firma remontowa Malhaus – od 10 lat na krakowskim rynku!

Firma remontowa Malhaus – od 10 lat na krakowskim rynku!

firma remontowa w krakowie
15
Lut

Malhaus to firma remontowa-budowlana, specjalizującą się w realizowaniu prac remontowych i wykończeniowych wraz z kompleksowym wsparciem klienta w procesie ich planowania. Działając w branży remontowej od wielu lat,  jako firma budowlana plasujemy się w gronie najlepszych fachowców w Krakowie, którym warto powierzyć przestrzenie mieszkalne oraz usługowe. Bogate doświadczenie determinuje skuteczność prac, terminowość oraz możliwość optymalizacji kosztów, zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego klienta. Aspekty te stanowią fundament satysfakcji z nawiązania współpracy i z wykonanych prac remontowych.

Malhaus – profesjonalna i skuteczna firma remontowa z Krakowa

W zakresie proponowanych usług znajdują się prace wykończeniowe, wraz z merytorycznym doradztwem, zakupem i transportem odpowiednich materiałów. Kompleksowa opieka w procesie remontu obejmuje także wywóz odpadów budowlanych, w tym gruzu i śmieci. Jest to znaczący element oferty, który gwarantuje klientom komfort i zwalnia ich z obowiązku żmudnego sprzątania po pracach remontowych. Na każdą wykonaną w usługę udzielamy gwarancji, nasza firma posiadam również szerokie ubezpieczenie OC.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wszystkie aspekty procesu wykańczania wnętrz, jak również innych prac budowlanych są przemyślane i realizowane zgodnie z założeniami projektowymi. Co ważne – kosztorys nie ulega modyfikacjom w trakcie trwania remontu. Klient zna więc konieczny do zainwestowania budżet przed podpisaniem umowy i świadomy jest kosztów, jakie wygenerują planowane prace. Precyzja w projektowaniu harmonogramu oraz szacowaniu terminu i kosztów podejmowanych realizacji jest wynikiem działalności firmy, która trwa bezustannie od 10 lat. Czas ten pozwolił na osiągnięcie eksperckiego poziomu wykonywanych działań, co staje się gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

Najważniejsze usługi, oferowane przez firmę Malhaus

Bogata oferta, jaką oferujemy swoim klientom, obejmuje szereg usług. Wśród nich wymienić należy kompleksowe remonty lokali mieszkalnych oraz usługowych, jak również ich wykończenia od stanu deweloperskiego. Usługi uwzględniają również montaż instalacji, niezbędnych w przestrzeniach użytkowych –posiadamy uprawnienia do montażu instalacji elektrycznych, hydraulicznych, kanalizacyjnych oraz gazowych. Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami na naszej stronie lub na Facebooku @MalhausRemontyKrakow